אודות איתנים

אודות

חברת איתנים י.ר. בניה וחיזוק מבנים בע"מ נוסדה בינואר 2006 ע"י רמי אבלס ואבירן כהן כחברה שייעודה ייזום ובניית פרויקטים של התחדשות עירונית. החברה נוסדה חודשים ספורים לאחר אישורה של תמ"א 38 ע"י הממשלה, עוד במתכונתה הראשונה, וככזו היא בין החברות הותיקות והמנוסות ביותר בתחום, אשר הייתה שותפה פעילה לחבלי הלידה של תחום ההתחדשות העירונית בישראל על שינויי החקיקה והמיסוי במשך השנים שחלפו ועד היום.

מייסדי החברה, בעלי החברה ומנהליה

מייסדי החברה ומנהליה הנם בעלי וותק וניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן בישראל ובחו"ל, לרבות ייזום וביצוע פרויקטים רבים למגורים בישראל.

רמי אבלס, יליד 1969, עו"ד במקצועו משנת 1996, בעל תואר L.L.B, מומחה בתחום הנדל"ן, על היבטיו המשפטיים והמיסויים, ובעל ניסיון רב בתחום הבניה למגורים בכלל והתחדשות עירונית בפרט. רמי אבלס מוביל בימים אלה את הניהול של פרויקט מגדל רמה, מגדל מגורים מהמפוארים והיוקרתיים ביותר בישראל בן 23 קומות בשטח כולל של כ- 20,000 מ"ר הנבנה מעל קולנוע רמה המיתולוגי בצומת הרחובות ביאליק וז'בוטינסקי ברמת גן.
רמי אבלס הנו הבעלים של מחצית ממניות החברה ומשמש כמנכ"ל משותף באיתנים, אמון על פיתוח פרויקטים ועל הטיפול המשפטי והמימוני בחברה.

אבירן כהן, יליד 1972, עו"ד במקצועו, בעל תואר L.L.B, מנהל בפועל פרויקטים של בניה למגורים משנת 1997, נמנה כיום על השורה הראשונה של מנהלי פרויקטים עם הוותק הרב ביותר בישראל בייזום וניהול בפועל של פרויקטים של התחדשות עירונית.
אבירן כהן הנו הבעלים של מחצית ממניות החברה, דירקטור ומנכ"ל משותף באיתנים, אמון על פיתוח פרויקטים וניהול הביצוע של הפרויקטים.

פרויקטים

חברת איתנים היא מהחברות המנוסות והמובילות בישראל בביצוע בפועל ומסירה של פרויקטים של התחדשות עירונית. נכון להיום, צבר הפרויקטים בפיתוח ובביצוע של החברה כולל מאות יח"ד במספר רב של פרויקטים בהרצלייה, רמת גן וראשל"צ. החברה ביצעה, שיווקה ואכלסה בפועל מספר פרויקטים בתל אביב, בראשל"צ וברמת גן, חלקם פרויקטים בהם רכשה החברה את הקרקע וחלקם פרויקטים בעסקאות קומבינציה בתחום ההתחדשות העירונית.

נכון ליוני 2014 מצויה החברה בשלבי ביצוע אחרונים של פרוייקט התחדשות עירונית ברח' בית הלל 9 ברמת גן בו נמכרו עד למועד זה 60% מהדירות.
בחודש דצמבר 2014 צפויה החברה להתחיל ביצוע של פרוייקט התחדשות עירונית מסוג של הריסה ובנייה של בניין בן 10 קומות ובו 18 יח"ד עפ"י החלטת וועדה מאושרת מחודש מאי 2014.
בחודש ספטמבר-אוקטובר 2014 צפויה החברה להתחיל ביצוע של פרוייקט של 7 יח"ד ברחוב הירשפלד 34 בראשל"צ עפ"י החלטת וועדה מאושרת מתחילת 2014.
בתחילת 2015 צפויה החברה להתחיל ביצוע של שני פרויקטים נוספים, פרויקט של הריסה ובנייה של בניין בן 10 קומות ובו 28 יח"ד ברחוב מצפה 7 ברמת גן ופרוייקט נוסף של 14 יח"ד ברחוב צג בנות בראשל"צ.
במהלך 2015 צפויה החברה להתחיל ביצוע של פרוייקט נוסף ברחוב טשרניחובסקי בהרצליה.
במהלך 2015 צפויה החברה להתחיל ביצוע של פרוייקט נוסף שנחתם לאחרונה ברחוב מטולה 15 ברמת גן ובו 11 יח"ד.
נכון ליוני 2014 מצויה החברה בעיצומם של מספר משאים ומתנים נוספים לחתימה על מספר עסקאות קומבינציה נוספות לבניית כ- 100 יח"ד סה"כ.

איתנות פיננסית וביטוח

חברת איתנים הנה אחת מהחברות הראשונות והיחידות בישראל אשר ביצעה ומבצעת בפועל פרויקטים של התחדשות עירונית באמצעות ליווי בנקאי.

ליווי פרויקטים מהסוג הנ"ל (תמ"א 38/1) בליווי פיננסי סגור ע"י בנק הוא מסובך מבחינה משפטית ומרבית החברות העוסקות בתחום אינן מלוות ע"י בנקים נכון להיום אלא נוהגות להסתמך על מימון הבנייה באמצעות מכירת דירות על הנייר מה שמגדיל במידה ניכרת את הסיכון של הפרוייקט. ביצוע הפרויקט בליווי פיננסי סגור מבטיח, כי הפרויקט עבר תהליכי סינון ובדיקה קפדניים ע"י הבנק ויועציו ומעניק בטחון ושקט נפשי הן לבעלי הדירות הקיימות בבניין והן לרוכשי הדירות החדשות המקבלים מהחברה ערבויות בנקאיות לפי חוק המכר דירות.

החברה מבטחת עפ"י מדיניותה את כל הפרויקטים שלה בביטוח מקיף כנגד כל הסיכונים האפשריים ללא יוצא מן הכלל, עפ"י פוליסות ביטוח שנבדקו ואושרו ע"י יועצי ביטוח מהשורה הראשונה, ואשר כוללות כיסוי מלא כנגד נזקים למבנה הקיים ו/או לדירות הקיימות, נזקים לצדדים שלישיים, ביטוח אחריות המוצר לנזקים אפשריים לאחר גמר הפרויקט ומסירת הדירות, ביטוח חבות מעבידים וביטוח חבות קבלנים.

יועצים מקצועיים

חברת איתנים מעסיקה את היועצים המקצועיים הטובים והמנוסים בישראל בתכנון בניה למגורים, על מנת להבטיח כי התוצאה הסופית תעמוד תמיד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שימת דגש עיקרי על עמידה בתקנים המחמירים ביותר כנגד רעידות אדמה, מצד אחד, אך מבלי לוותר על דרישה לשלמות אסטטית ויצירתיות תכנונית, מצד שני. התוצאה של מדיניות מוקפדת זאת ניכרת בכל אחד מהפרויקטים של החברה המתמודדים בכבוד עם הבניינים היפים ביותר בישראל.

חברת איתנים מעסיקה בפרויקטים שלה מספר משרדי אדריכלים מהשורה הראשונה בישראל, כולם אדריכלים מנוסים בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית.

ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם: